İçeriğe geç

Bayanlarla Doyumsuz Seks Muhabbeti

Arkadaş arıyorum diye bir serüvene başlayan birinin neler yapabileceğini size anlatalım. Önce internete giriyor, sonra arama motoruna, arkadaş arıyorum, evlenmek istiyorum veya sevgili istiyorum gibi cümleler yazıyor. Hatta bazen biraz daha abartarak kendime kız arkadaş arıyorum ya da erkek arkadaş arıyorum şeklinde daha belirgin yazılarda olabilmektedir. Bu kişi aramasını gerçekleştirdikten sonra, karşısına yüzlerce site adresleri çıkıyor ve bu sitelerden bir tanesini ziyaret ediyor. Aslında bu serüvene giren kadın veya erkek fark etmiyor, fakat fark eden insanların nasıl hareket ettikleri ve davrandıklarıdır. Siteye girdikten sonra bazıları anında üye oluyor. Zaten bu tür sitelerde ücret veya herhangi bir şey istenmemektedir. Profil bilgileri dışında herhangi bir bilgi başka bir yerle paylaşılmamaktadır.

Zaten bu yüzden birçok kişi güvenerek bu sitelere girebilmektedir. Üye olduktan sonra ise kendisine uygun adaylar aramaya başlamaktadır. Adayların kim olduklarını ilk başta ancak profil bilgilerinden ve resimleri varsa resimlerinden görebilmektedir. Birkaç kişi gözüne çarpıyor, profilindeki bilgilerde hoş ve ilginç geliyor ve onları daha fazla tanıyabilmek adına mesaj göndermeye karar veriyor. Mesajda da yazılan “Seviyeli bir ilişki yaşayabileceğim, saygı ve sevgiye önem veren, güvenebileceğim ve inanabileceğim, sorumluluk sahibi ve sadık bir hayat arkadaşı arıyorum” olmaktadır. Bundan sonra yapacağı sadece karşı taraftan yanıt beklemektir. Bazen bu yanıtlar saniyeler içerisinde gelebiliyor, bazen ise birkaç günde veya bazen hiç gelmeyebiliyor. Bayanlarla doyumsuz seks muhabbeti.

66

Arkadaş arıyorum ve geniş bir ifadedir, dolayısıyla siteye girip üye olduktan sonra mesaj olarak nasıl birini aradığınızı ve niçin aradığınızı ifade etmenizde fayda vardır. İnsanlar çünkü sizin nasıl birini aradığınızı bilemezler. Siz anlatacaksınız ki karşınızdaki insanlar eğer kendilerini size uygun görürse veya sizi kendilerine uygun görürlerse, o zaman size yanıt verebileceklerdir. Bu tür ilişkilerde ani adımlar hiçbir zaman sağlıklı olmamaktadır. Dolayısıyla çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Bir ilişkinin nasıl olacağına elbette iki kişi karar verir ama bazen tartışmalarda olabilmektedir. Hiçbir ilişki çoğu zaman tozpembe geçmez. İlişkilerde bazen ciddi tartışmalar olacak, bazen ise çok iyi anlaştığınız zamanlar olacaktır.

Bir ilişki dediğimi olay, birçok kişi tarafından yanlış anlaşılabilmektedir, fakat bir ilişki normalde iki kişinin arasında gelişen bir durumdur ki bu ille bir erkek ve bir kadın olması gerekmiyor. Bir anne ve çocuk ilişkisi olabilir veya baba ile çocuk, okulda öğretmen ve öğrenci ilişkisi olabilir ya da iş yerinde personel ve işveren. Bunların hepsi farklı ilişki türleridir. Arkadaşlık sitelerinde bir arkadaş aradığınızda, her zaman karakterini ve kişiliğini tanıyabilmek çok önemlidir. Bunlar anında anlayabileceğiniz unsurlar değildir. Bazı insanlar öyle içine kapanıktır ki gerçekten onları anlamakta güçlük çekebilirsiniz, fakat bazı insanlar rahat ve kendilerini çok rahat ve net bir şekilde ifade edebilmektedir.

Sadece arkadaşlık sitelerinde değil, nerede olursa olsun arkadaş arıyorum dediğinizde, kendinizi net ifade etmeniz gerekmektedir. Arkadaş arıyorum çünkü birçok anlamı ifade edebilir ki ülkemizde esnek bir dil olmasıyla, herkes kendi istediği gibi bu cümleyi algılayabilmektedir. Evlenmek için arkadaş arıyorum veya dertleşebilmek için arkadaş arıyorum ya da vakit geçirebilmek için arkadaş arıyorum gibi farklı şekillerde kendinizi ifade edebilirsiniz. Dilimizde gerçekten bazen arkadaş arıyorum gibi çok geniş kavramı olan ve ucu bucağa olmayan ifadeler vardır. Bunlar için sizin anlam katmanız gerekmektedir. Bunu yapmak çok zor değildir, sadece bazen zaman alabilmektedir. İnternetten bulduğunuz arkadaşlık sitelerinden bir arkadaş aramakta kolay değildir, çünkü sizin için doğru ve uygun olan birini bulmaya çalışacaksınız.